O mnie

3

Witaj!

Jeśli chcesz dowiedzieć się kim właściwie jestem i dlaczego prowadzę tego bloga, to nie mogłeś trafić lepiej 🙂

Nazywam się Natalia Kiec. Z wykształcenia jestem psychologiem i przyszłym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Zawodowo wciąż poszukuję swojej drogi do celu, jakim jest własny gabinet terapeutyczny. Praca z ludźmi jest moim powołaniem, dlatego mimo wielu przeciwności losu nie poddałam się i po trzech latach rozpoczęłam kolejne studia.

Moją drugą pasją i zarazem najważniejszą wartością w życiu jest zdrowie, które traktuję holistycznie. Zaczęłam się nim interesować jako nastolatka, kiedy okazało się, że szczupła sylwetka nie została mi dana raz na zawsze. Pod tym względem przeszłam wielką przemianę, głównie wewnętrzną. Zrozumiałam, że diety nie mają sensu, a od aktywności fizycznej nie ucieknę. Dziś prowadzę aktywny i zdrowy styl życia, którego ważną częścią jest też akceptacja siebie, świadomość, rozwój i uważność.

Zaczęłam prowadzić bloga, ponieważ chciałam stworzyć miejsce, w którym moje obie pasje będą mogły się połączyć i stworzyć spójną całość. Ciało i psychika tak bardzo wzajemnie na siebie wpływają i się dopełniają, że nie można dbać o jedną z tych sfer, zaniedbując drugą. Jesteśmy całością, dlatego na swoim blogu piszę o wszystkim, co jest związane ze zdrowiem.

Jeśli podoba Ci się to co robię, napisz do mnie! Jeśli coś Ci się nie podoba i masz do mnie jakieś uwagi, też napisz! 🙂

Mój adres e-mail: kontakt@createyourhealth.pl

P.S. Prywatnie jestem introwertyczką, mam 3 urocze koty, kocham góry, naturę i przestrzeń. Marzę o długich podróżach, częstych lotach samolotem, drewnianym domku w Tatrach i prostym życiu pełnym pasji. W wolnych chwilach dużo czytam, celebruję rytuały i poszukuję nowych wrażeń smakowych.