Czytaj na zdrowie Wokół tematu

#6 Czytaj na zdrowie

23 listopada 2015

3 książki, które zmienią Twoje życie

Chciałabym napisać coś inspirującego albo motywującego, ale raczej mi się nie uda 😉 Ostatnie dni, tygodnie żyję w rytmie slow life. Coraz częściej odcinam się od wirtualnego świata. Daję sobie więcej swobody w treningach i odżywianiu. Słucham swojego ciała i nie wymagam od niego więcej niż może z siebie dać. Czy to oznacza, że się zaniedbuję? Ależ skąd 🙂 Mimo tych zmian trzymam formę. Można by powiedzieć, że oszczędniej rozporządzam własną energią, zgodnie z cyklami natury. Dlatego właśnie jedyne co mogę Ci powiedzieć, to: bądź dla siebie wyrozumiały i zwolnij 🙂

To, co udało mi się przeczytać w krótkich przerwach na internet:

  1. Niby znamy te zasady, ale czy pamiętamy o ich stosowaniu? 10 rzeczy, za które pokochają Cię Twoje jelita.

  2. Artykuł dający do myślenia. Czy jesteśmy pokoleniem borderline? Co to właściwie oznacza?

  3. A u Edyty bardzo wartościowe wyzwanie. Okres przedświąteczny może być dobrym momentem do pochylenia się nad jakością naszych związków. 30 dni do zmian w związku – spróbujesz?

  4. Post na temat, która wzbudza różne, często skrajne emocje. I ciekawe odpowiedzi kilku blogerek na pytanie: Co Cię powstrzymuje przed przejściem na weganizm?

  5. Jeden z moich ulubionych treningów. Może nie należy do tych najbardziej wykańczających, ale jest zróżnicowany, angażuje różne partie mięśni i nie zajmuje zbyt wiele czasu.

You Might Also Like