Ruch Zdrowa dusza Zdrowe ciało

THE COLOR RUN – wchodzę w to!

16 kwietnia 2015
źródło: internet

źródło: internet

Kiedyś bieganie było dla mnie udręką i nieprzyjemnym obowiązkiem na każdej lekcji w-f. Długo się opierałam, ale w końcu potraktowałam to jako wyzwanie i wyjście ze strefy komfortu. Skoro jest to tak zdrowe dla ciała i ducha jednocześnie, to muszę chociaż spróbować – tak sobie pomyślałam. Nie było lekko, ale udało się. Polubiłam to 🙂 Do niedawna zarzekałam się, że nigdy nie pobiegnę w żadnym maratonie, półmaratonie czy nawet ćwierćmaratonie. Tłumy ludzi, gapie, jakieś narzucone dystanse…wrrr. No przecież biegam po to, żeby móc pobyć sama ze sobą. Cóż, zmieniłam zdanie gdy natknęłam się na informację o imprezie The Color Run. Z miejsca zachwycił mnie ten pomysł 🙂 Czym właściwie jest ta inicjatywa? Autorzy piszą o niej tak:

The Color Run™, to 5 najszczęśliwszych, najbardziej pozytywnych oraz kolorowych kilometrów na świecie! Nieważne czy je przebiegniesz czy przejdziesz. Nieważne czy będziesz pierwszy czy ostatni. Najważniejsze, abyś świetnie się bawił i przeżył te radosne chwile z innymi! Linia mety nie oznacza końca zabawy. Po przebiegnięciu 5km dołącz do kolorowej imprezy. Będziemy słuchać muzyki, tańczyć i dzielić pozytywne chwile z resztą uczestników.

Zdrowie

The Color Run™ to nie tylko dobra zabawa, ale także inspiracja do zmiany stylu życia na lepsze. Naszym celem jest nie tylko zarażenie ludzi pozytywną energią, ale także pasją do sportu!

Czy wiecie, że ponad połowa uczestników The Color Run™ pokonuje swoje pierwsze 5 km właśnie z nami? Mamy nadzieję, że nasze wydarzenie zainspiruje wszystkich do polubienia aktywności fizycznej i zadbania o swoją kondycję!

Radość

Nic nie cieszy nas bardziej, niż uśmiechnięte twarze uczestników The Color Run™! Nieważne w jakiej jesteś formie i w jakim wieku! Nasze wydarzenie skierowane jest do wszystkich tych, którzy kochają dobrą zabawę i chcą wnieść więcej radości w swoje życie! A Ty?

Jesteś wyjątkowy

Każdy uczestnik The Color Run™ jest wyjątkowy.
Każdym kierują inne powody, do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu!

U nas wszyscy są zwycięzcami, niezależnie czy biegną po raz pierwszy, czy są wprawionymi w boju maratończykami!
Dla jednych The Color Run™ będzie początkiem pozytywnych zmian, dla innych zwieńczeniem sukcesów zdrowego stylu życia lub nowym wyzwaniem! Powodów jest wiele, a jaki jest Twój?

Lubimy pomagać

W The Color Run™ mamy przyjemność współpracować z organizacjami charytatywnymi, pomagając im nagłaśniać i popularyzować ich działania. Od 2012 roku udało nam się zdobyć środki dla ponad 80 organizacji charytatywnych, zarówno tych lokalnych, jak i tych o ogólnokrajowym zasięgu. Do dnia dzisiejszego, The Color Run™ przekazało takim organizacjom już ponad 3 miliony dolarów.

Sami widzicie, że to nie jest zwykły bieg. Filozofia całego wydarzenia idealnie wpasowuje się w moje wartości, dlatego nie może mnie tam nie być 😉

A czy ktoś z Was się wybiera?

You Might Also Like