Czytaj na zdrowie Wokół tematu

#8 Czytaj na zdrowie

11 grudnia 2015

czytaj na zdrowie

Taki paradoks – odkąd prowadzę bloga nie mam czasu na czytanie innych blogów. Więcej, nie mam czasu w ogóle na surfowanie po internecie. Dlatego, gdy usłyszałam że przez jakiś czas nie mogę wykonywać swoich treningów, pomyślałam że to jedyna taka okazja do nadrobienia zaległości. Jestem zachwycona tym, że pojawia się coraz więcej blogów o tematyce zdrowotnej, a profesjonalizm niektórych z nich aż mnie zawstydził 😉 Jest do czego dążyć i nad czym pracować. A o kim mowa?

  1. Moje największe blogowe odkrycie – założę się, że znają go już wszyscy tylko nie ja – to Kasia Gandor. Arcyciekawe tematy, świetny język i to coś, co chciałabym mieć, ale chyba brakuje mi do tego odwagi. Dziś linkuję do artykułu, który pokrywa się w pełni z moimi wątpliwości co do diety Paleo.

  2. Na stronę Agaty trafiłam na FB. Jakie było moje zdziwienie, gdy odwiedzając jej bloga zobaczyłam swój szablon 🙂 Polecam Ci świetny post o tym, ile cukru dziennie można zjeść.

  3. Z hormonami walczę od dawna, od niedawna tylko naturalnymi sposobami. Słyszałam kiedyś o hormonalnej jodze, ale wtedy jeszcze nikt nie umiał powiedzieć, czy to działa. Ucieszyłam się gdy przeczytałam u Agnieszki Maciąg, że jest książka, w której może znajdę odpowiedzi na wiele pytań.

  4. U Kasi, której blog jest mi bardzo bliski już od jakiegoś czasu, przeczytasz o treningu izometrycznym, który jest świetną alternatywą wtedy, gdy brak Ci czasu albo warunków do tradycyjnych ćwiczeń.

  5. Wyrzuć wagę przez okno, jesteś piękna bez niej – tak pisze Sylwia i w pełni się z nią zgadzam 🙂 Ja na swoją staję coraz rzadziej i głównie z ciekawości, ile tym razem przytyłam przez kilka godzin 😉

  6. Przybieranie na wadze to proces, który trwa i na który trzeba sobie naprawdę zapracować. Jednak Święta Bożego Narodzenia obfitujące w mnogość i różnorodność dań, osłabiają naszą silną wolę, czasami na dłużej niż 3 dni… W swoim poście o tym jak nie przytyć przez święta, wymieniam kilka sposobów na zachowanie równowagi i szczupłej sylwetki 🙂

Miłego czytania i udanego weekendu! 🙂

You Might Also Like