Czytaj na zdrowie Wokół tematu

#7 Czytaj na zdrowie

30 listopada 2015

slow life

Miesiąc miałam zakończyć super ważnym tematem, który dojrzewa we mnie od wielu dni. Myślałam, układałam i czekałam na poniedziałek, żeby wreszcie przelać słowa na klawiaturę komputera. Potem miałam w końcu pobiegać, przetestować nowe buty, odetchnąć świeżym leśnym powietrzem i pobyć na zewnątrz jak jest jeszcze jasno. Nawet słońce wyszło na tę okoliczność. To miał być piękny dzień w rytmie slow. Niestety skończyło się na zamartwianiu i wizycie u dr. Dolittle. Bo jak choruje i cierpi najbardziej radosny, pozytywny i przyjazny zwierzak jakiego znacie, to ciężko jest zająć się zaplanowanymi sprawami…

Podrzucam kilka linków, chociaż nie oszukujmy się – tym razem mają wypełnić pustkę i uwolnić mnie od poczucia winy. Mimo to, miłego czytania!

  1. U Ani bardzo rzetelny artykuł o tym, dlaczego właściwie cukier nam szkodzi. Insulinooporność – wiesz czym jest? Jeśli nie to koniecznie nadrabiaj zaległości.

  2. Czekolada z chili. Dla mnie połączenie idealne, dlatego przepis Jadłonomii na pudding, wskakuje na listę „do zjedzenia”.

  3. Efektywne metody treningowe dla biegaczy – jak dotąd słyszałam tylko o metodzie interwałowej. Kusi mnie ten bieg po wzniesieniach… Tylko gdzie ja w mieście górki znajdę? 🙂

  4. Mój ostatni hit w kuchni, czyli mak. A w ostatnim poście pisałam o tym, dlaczego warto go jeść.

  5. A na koniec kolejna moja recenzja dla Psychologii w Polsce. Zabawny i nietuzinkowy film o bardzo wyjątkowej terapii…

You Might Also Like