Czytaj na zdrowie Wokół tematu

#2 Czytaj na zdrowie

19 października 2015

czytaj na zdrowie

Trochę spóźnione, ale jest – nowe zestawienie zdrowych linków 🙂 Podoba mi się ten cykl coraz bardziej, bo dostrzegam osobiste korzyści z niego płynące. Chcąc Wam coś polecić, czytam wszystko uważniej i więcej zapamiętuje 🙂

  1. Na początek gorąco polecam Wam dość długi, ale fantastyczny artykuł o tym, kiedy trudno jest kochać własne rodzeństwo. Świetna lektura zarówno dla rodziców jak i nas – dzieci. Otwiera oczy na perspektywę drugiego człowieka. I głośno mówi o tym, że w rodzeństwie można się nie lubić i można też temu zapobiec.

  2. Coś na rozgrzanie. Nie dość, że mus to jeszcze imbirowy. Brzmi pysznie! Muszę spróbować 🙂

  3. Bliżej mi do narkolepsji niż bezsenności, ale kilka razy w życiu nie mogłam zasnąć. Dlatego potrafię sobie wyobrazić, jak strasznie obciążające muszą być problemy z zasypianiem. Dobra wiadomość – pojawiła się nowa i skuteczna metoda leczenia bezsenności.

  4. W Łodzi dzieje się coraz lepiej 🙂 Ciekawa i na pewno pożyteczna inicjatywa zagościła u nas na stałe. Czy ktoś już korzystał z Lokalnego Rolnika?

  5. Mam wrażenie, że po premierze „Everestu” na nowo rozgorzały dyskusje na temat sensu himalaizmu. Artykuł dla tych, co nie rozumieją, dlaczego niektórzy chcą wejść jak najwyżej. Ja ich rozumiem, choć wystarczają mi Tatry 😉

Przyjemnej lektury!

You Might Also Like